SANTRALL OTOMOTİV Ltd.Şti. Magneti Marelli’nin Yedek Parça Satış, Servis, Bakım ve Onarım Faaliyetlerini Ankara’da Ostim’de südürmektedir.

Fabbrica Italiana Magneti Marelli (FIMM) 8 Ekim 1919 ‘ da, Fiat Torino ve Ercole Marelli & Co firmaları ortaklığında, araç pazarı ve havacılık sektörünün isteğiyle motorlarda kullanılan marş manyetiği ihtiyacı üzerine Sesto San Giovanni’ de kuruldu.

Bugün Magneti Marelli, merkezi İtalya’ da (Corbetta, Milan) olan ve Fiat Chrysler Automobiles’a bağlı yüksek teknoloji sistem ve komponentlerin tasarım ve üretimine kendini adamış uluslararası bir bir firmadır.

Otomotiv sistem ve yedek parçaları alanında dünyanın en köklü ve büyük kuruluşlarından olan İtalyan Magneti Marelli, bugün dünyada Türkiye dahil 19 ülkede ofis, 86 üretim tesisi, 12 Ar-Ge merkezi ve 26 uygulama merkeziyle faaliyetlerini sürdürüyor.

FCA’nın yüzde 100 iştiraki olan Magneti Marelli, otomobil elektronik sistemleri, aydınlatma, aktarma organları, süspansiyon sistemleri, egzoz sistemleri, plastik parça ve modüller, satış sonrası servis ve yedek parça ve de motorsporlarında, elektronik ve elektromekanik sistemlerdeki uzmanlığıyla, hemen her marka otomobilin tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor.

Magneti Marelli’nin felsefesinin temelinde, kalite ve inovasyon yer alıyor. Araştırma geliştirme ve mühendislik alanında sürekli olarak büyük yatırımlar yapan şirket, dünyanın önde gelen otomotiv üreticilerine tedarikçi konumunda bulunuyor ve motor sporlarında sayısız başarılara imza atıyor.

Magneti Marelli, sektördeki tecrübe ve birikimiyle satış sonrası ürün ve hizmetlerde de fark yaratıyor. Şirket, farklı markalar için hazırladığı orijinal ekipmanlarla diğer büyük yedek parça üreticilerinin ürünlerini bir araya getirerek çok geniş bir ürün yelpazesini bağımsız yedek parça pazarına sunuyor.

Magneti Marelli şimdi OPAR güvencesiyle, tüm Marka ve Modellerde

Tofaş Çatısı Altındaki Opar, İtalyan Magneti Marelli ile Güçlerini Birleştirdi!

Tofaş çatısı altında yer alan; Türkiye’nin otomobil yedek parça alanındaki lider marka Opar, dünyanın önde gelen otomotiv tedarikçisi Magneti Marelli’nin “Magneti Marelli Yedek Parça ve Servis” birimi ile işbirliği anlaşması imzaladı. Tofaş’ın distribtörlüğünü üstlendiği, Türkiye’nin yeni yedek parça markası Magneti Marelli-Opar, bundan böyle tüm araçların her türlü yedek parça ihtiyacına cevap verecek çözümlerle otomotiv sektörünün hizmetinde olacak. Magneti Marelli-Opar, her marka aracın tüm yedek parça ihtiyacını, en kaliteli ve eksiksiz şekilde, uygun fiyatlarla karşılamayı hedefliyor.

 

Magneti Marelli – Opar Yedekparça Ürün Grupları

MEKANIK

Amortisörler, fren diskleri, fren balataları, fren pabuçları, yağ pompaları, su pompaları, yakıt pompaları, egzoz sistemleri, salıncak kolları…

KAROSER

Farlar, Stop lambaları, Aynalar, Radyatörler, Fan motorları, Cam açma mekanizmaları, Tamponlar…

ELEKTRIK

Cam silecek motorları, Alternatörler, Marş motorları, Elektronik sistemler, Anahtarlama elemanları…

TÜKETIM

Aküler, Ampuller, Kabin filtreleri, Yakıt filtreleri, Yağ filtreleri, Kızdırma bujileri, Ateşleme bujisi kabloları, Cam silecekleri…

MAGNETI MARELLI CHECKSTAR SERVİS AĞI

Dünyada kişi başına düşen otomobil oranları her geçen gün çok hızlı yükselen bir üretim ve satış trendindedir. Magneti Marelli’nin kaliteli ürün, hizmet anlayışının ve profesyonel uzmanlığının buluştuğu Checkstar servisi; kurumsal yapı, güvenilir, hızlı ve ekonomik hizmet anlayışı ile sektörün parlayan yıldızıdır.

 

Geniş araç parkını kapsayan arıza tespit cihazları
•Teknik ekipmanlar: Klima cihazları, Akü test cihazları, otomatik şanzıman yağ değişim cihazları, vb.
•Yazılım ve teknik yazılımlar

MM Yedek Parça Ürünlerine erişim ve %3 risturn
•Tofas bayileri aracılığı ile hızlı ürün erişimi
•Tofas güvencesi ve garantisi