*** Motor Performans Testi (DYNO)

Motorun ürettiği maksimum güç ve torku dyno test cihazı ile platform uzerinde kontrollu bir şekilde ölçümü yapılır aktarma organlarındaki kayıp güç ve şanzumandaki problemler tespit edilir rapora eklenir.

*** Süspansiyon Testi

Amortisor ve ön takımdaki suspansiyon görevi goren parçaların aşınma paylarını yol koşullarında platform üzerinde anlık veriler halinde ölçümü yapılır ve boşlukların oranları grafik halinde rapora eklenir.

*** Yanal Kayma Testi

Aracın yürüyen aksamları, bilgisayarlı ölçüm cihazları ile hassas ölçüm yapılır. Süspansiyon, fren ve rot balans ayarları kontrol edildikten sonra rapor edilir.

*** Fren Testi

Araç platform üzerine çıkarılarak aracın frenlerindeki sapma ve dengesizlikler tespit edilir frenlerin yeterli derecede tutup tutmadığı ölçülerek rapora eklenir.

*** Elektrik Elektronik İç ve Dış Aksam Testi

Ön panel, klima, döşemeler, aynalar, silecekler, sinyaller, farlar, camlar, fren lambaları, plakalar,teyp, emniyet kemerleri, koltuklar gibi elektrikli ve elektronik aksamların kontrol edilir ve varsa arızalı parçalar tespit edilir

*** Araç Beyin Testi (OBD)

Diagnostik cihazları bilgisayarla birlikte, iletişim kurulacak taşıta özel hazırlanmış yazılım programı ve taşıt mikro işlemcisi ile iletişim kurarak hafızada kayıtlı bilgileri, bilgisayar ekranında görüntülememizi sağlar.

*** Araç Altı Kontrol Testi

Araç lifte kaldırılarak Yaylar, aks körükleri, fren, rot, diferansiyel, şanzuman, debriyaj, davlumbaz, amortisör gibi alttakımda olabiliecek sorunlar ve geçmişte aracın alttan kaza yada darbe alıp almadığı kontrol edilir.

*** Kaporta ve Boya Testi

Hassas boya ölçer cihazlarla aracın boyası ve darbe değişen macunlanan yerleri tespit edilir. detaylı olarak Tavan, Ön kaput, çamurluklar, direkler, kapılar, bagaj kapağı, paneller, şase, podya, maşpiyer, bagaj kontrol edilir.

*** Sonuç Raporu ve Garantiler

Yapılan tüm işlemlerin raporları, bulunan sorunlar tek tek gösterilir. Gerek duyulan noktalarda fotoğraflar çekilerek rapora eklenir.Dosya halinde müşteriye sunulur.